KARİYER

Avukat ve yasal stajyer kadromuz için yapacağınız başvuruları her zaman değerlendirmekteyiz. Öztunç&Yılmaz olarak mesleki ve kişisel gelişime açık, sorumluluk alabilen, titiz, takım çalışmasına uygun, öğrenme arzusu yüksek bireyleri istihdam etmekteyiz. Takımımızın çalışma yanında, akademik çalışmalarını da desteklemekteyiz.

Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi, kendinizi anlatan kısa bir giriş yazısı ekinde hukuk@oztuncyilmaz.com e-posta adresine gönderiniz ya da daha fazla bilgi için 0 216 356 33 22 no’lu telefonu arayınız. Başvurularınız çerçevesinde kişisel verilerinizin Öztunç&Yılmaz tarafından ne şekilde işlendiğine dair detaylı bilgiyi İşe Alım Süreçlerine Yönelik Aydınlatma Metni‘nde bulabilirsiniz.

Öztunç&Yılmaz Hukuk Bürosu (“Öztunç&Yılmaz”) olarak yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizde Öztunç&Yılmaz ile ilişkili tüm şahısların gizliliğine ve kişisel verilerin korunmasına önem vermekteyiz. Bu kapsamda, işbu İşe Alım Süreçlerine Yönelik Aydınlatma Metni ile Öztunç&Yılmaz olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, Veri Sorumlusu sıfatıyla, siz çalışan ve stajyer adaylarını Kanun kapsamındaki aydınlatma yükümlülüğümüz çerçevesinde bilgilendirmek istiyoruz.